Hlavné menu
Top klienti
 • Ako vyhľadať pracovnú ponuku

  V ľavom menu, v časti Pracovné ponuky máte k dispozícii odkazy Vyhľadať ponuky, Prezerať ponuky a Brigády.
  • Vyhľadat ponuky : zobrazí sa Vám formulár, kde sú zadané kritériá podľa ktorých môžete vyhľadávať medzi pracovnými ponukami.
  • Prezerať ponuky : zobrazí sa Vám zoznam pracovných ponúk v poradí v akom boli uverejnené na stránke www.job.sk
  • Brigády : zobrazí sa Vám zoznam brigád ktoré boli pridané na stránke www.job.sk
 • Na čo slúži registrácia

  Pokiaľ máte záujem si vytvoriť životopis, Agenta pracovných ponúk, alebo zaraďovať vybrané pracovné ponuky medzi zaujímavé pracovné ponuky, musíte sa pomocou prihlasovacieho mena a hesla prihlásiť. Prihlasovacie meno a heslo získate tak, že sa zaregistrujete.
 • Ako sa zaregistrovať

  Ak ešte nie ste zaregistrovaný, kliknite na odkaz Registrácia ktorý sa nachádza v ľavom hornom menu, hneď vedľa tlačítka prihlásiť. Zobrazí sa vám formulár, kde vypíšete základné údaje, zovlíte si prihlasovacie meno a heslo a potvrdením thoto formulára sa zaregistrujete. Po zaregistrovaní sa budete môcť prihlásiť a využiť tak služby, ktoré sú určené iba pre prihlásených používateľov.
 • Ako sa prihlásiť

  Pokiaľ ste zaregistrovaný, vyplňte v ľavom hornom rohu Vaše prihlasovacie meno a heslo, po ich vyplnení kliknite na tlačítko prihlásiť. Pokiaľ ste zadali správne prihlasovacie údaje, tak sa Vám po prihlásení zobrazí úvodná stránka a v hornej časti bude uvedené Vaše meno/prezývka pod ktorou ste zaregistrovaný. Ak ste zadali nesprávne prihlasovacie údaje, budete o tejto skutočnosti informovaný.
 • Ako sa odhlásiť

  Pokiaľ ste prihlásený, kliknite v ľavom menu na odkaz "Odhlásiť".
 • Čo robiť ak som zabudol svoje prihlasovacie údaje

  Ak ste nezabudli Váš email ktorý ste uviedli pri registrácii, stačí ak kliknete tu. Následne sa Vám zobrazí formulár, kde keď uvediete Váš registračný email, budú Vám na tento zaslané Vaše prihlasovacie údaje v čo najkratšom čase.
  Ak sa Vám stalo, že ste zabudli registračný email, prípadne sa Vám emailová schránka zmenila, napíšte nám email na pomoc@job.sk, uveďte že ste zabudli prihlasovacie údaje a popíšte čo najviac vecí ktoré ste uviedli pri registrácii (meno, dátum narodenia), prípadne v životopise (ak ho máte vytvorený). Následne Vám bude zaslaný email v ktorom budete mať uvedené Vaše prihlasovacie údaje.
 • Ako pridať / upraviť / vymazať svoj životopis

  Po prihlásení, v ľavom menu, v časti Moje nájdete odkaz Životopis. Po kliknutí na tento odkaz sa Vám zobrazí stránka kde si budete mocť v pripade ak ešte nemáte vytvorený životopis tento vytvoriť. Ak už životopis vytvorený máte, môžete si tento na spomínanej stránke upraviť, kliknutím na odkaz, prípadne vymazať, kliknutím na odkaz
 • Na čo slúži Agent ponúk

  Agent pracovných ponúk slúži na automatické vyhľadávanie pracovných ponúk na stránke www.job.sk. Na základe kritérií, ktoré si určíte v danom agentovi pracovných ponúk Vám bude zasielaný výpis najnovších pracovných ponúk, ktoré boli pridané na stránke www.job.sk.
 • Ako si vytvoriť / zrušiť Agenta ponúk

  Po prihlásení, v ľavom menu, v časti Moje nájdete odkaz Agent ponúk. Po kliknutí na tento odkaz sa Vám zobrazí stránka kde si budete mocť pridávať, upravovať a rušiť svojich Agentov
 • Čo sú to zaujímavé ponuky

  Po prihlásení, v ľavom menu, v časti Moje nájdete odkaz Zaujímavé ponuky. V zaujímavých pracovných ponukách sa nachádzajú pracovné ponuky, ktoré si pri vyhľadávaní označíte ako zaujímavé. Ako zaujímavú pracovnú ponuku si danú ponuku môžete označiť tak, že pri prezeraní tejto kliknene na odkaz pridať medzi zaujímavé ponuky .
 • Ako zmeniť svoje prihlasovacie nastavenia

  Po prihlásení, v ľavom menu, v časti Moje nájdete odkaz Nastavenia. Po kliknutí na tento odkaz sa Vám zobrazí stránka z nastaveniami, ktoré ste zadali pri registrácii. Tieto nastavenia si môžete na tomto mieste zmeniť.
Ak sa náhodou stalo, že problém ktorý sa vám vyskytol pri používaní www.job.sk nie je popísaný vyššie kontaktujte nás prosím emailom na pomoc@job.sk.