PHP programátor

ActiveNet, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - Internet, Informatika - software
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
800 - 1 200 EUR /
pracovná doba max. 20 hod. týždenne
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Programovanie redakčného systému v objektovom PHP, analýza a návrh riešenia špecifických problémov.
Je nutné aby uchádzač o zamestnanie rozumel objektovo orientovanému programovaniu a vedel ho aplikovať pri riešení konkrétnych zadaní (dedenie, preťažovanie metód, viditeľnosť, abstraktné triedy ...)
Požiadavky na zamestnanca
OOP - expert
PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
HTML/CSS - pokročilý
JavaScript - pokročilý (nutná je znalosť jQuery)
Iné výhody
Práca v mladom kolektíve s využitím moderných technológii (OOP, UML, jQuery), nástrojov (NetBeans, Subversion, Jira, Wiki) a postupov pri implementácií zadaní.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme mladá firma zaoberajúca sa poskytovaním internetu, IT produktov a služieb. Medzi naše hlavné aktivity patrí programovanie internetových portálov, poskytovanie hostingových služieb a správa počítačových sietí.
Škultétyho 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Petra Hlásniková
Tel.: 0915 076 085