ANIMÁTOR V ŠPANIELSKU

Agentúra PRO-STAFF

Miesto práce
Grécko, Španielsko
Brigády, Cestovný ruch, Gastronómia, Služby, Umenie a kultúra
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
650 - 1 200 EUR / Mesiac
Čistý mesačný príjem: 730 - 1200 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma + bonus na letenku na konci sezóny
730-780 EUR netto – animátor bez skúseností, fotograf
800-900 EUR netto – skúsený animátor, skúsený fotograf
1000-1200 EUR netto – šéf animátor
Požadované vzdelanie
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
jeseň 2017
Náplň práce
Splň si svoj sen a staň sa animátorom v Španielsku.
SI PRIPRAVENÝ NA SLNKO, ZÁBAVU, PLÁŽE, NOVÝCH ĽUDÍ A KOPEC ZÁŽITKOV?
Chceš cestovať bez rizika? Staň sa nezávislým a získaj skúsenosti mimo domova so zamestnaním, ku ktorému patrí ubytovanie, strava, plat, poistenie a garancia práce.
Chceš sa naučiť jazyky v medzinárodnom tíme? Môžeš žiť a pracovať s mladými ľuďmi z celej Európy.
Čistý mesačný príjem:
830 - 1300 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma + bonus na letenku na konci sezóny
Destinácie:
východné a južné pobrežie Španielska, ostrovy Malorka, Menorka, Ibiza, Formentera, Gran Canaria, Lanzarote, Teneriffe, Fuerteventura, La Palma
Jazykové požiadavky:
dobrá znalosť dvoch cudzích jazykov (anglicky, nemecky, francúzsky, rusky alebo španielsky).
Nástupy do zamestnania: august 2017, na 3 - 12 mesiacov.
Ak ťa naša ponuka zaujala, naváhaj a kontaktuj nas emailom, možno hľadáme práve teba.
Obsadzované pozície: športový animátor, detský animátor, animátor all-rounder, animátor - tanečník, šéf animátor
Požiadavky na zamestnanca
Jazykové požiadavky: dobrá znalosť dvoch cudzích jazykov (anglicky, nemecky, francúzsky alebo španielsky). Skúseným animátorom a uchádzačom, ktorí sú k dispozícii na 6 a viac mesiacov, stačí ovládať jeden cudzí jazyk.
Iné výhody
- práca cca. 8-10 hodín denne, 6 dní v týždni, 1 deň voľno
- bezplatné ubytovanie v hoteli alebo apartmánoch mimo hotela
- bezplatné stravovanie v hoteli (plná penzia + pitná voda a/alebo soft drinks)
- zabezpečené poistenie
- bonus na letenku na konci sezóny
Informácie pre záujemcu
- uprednostňujeme uchádzačov s dobrou znalosťou angličtiny alebo dvoch iných jazykov
- chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
- aktívny vzťah k športu
- vítané sú skúsenosti s prácou s deťmi
- podpísanie zmluvy na minimálne 3 mesiace
Stručná charakteristika spoločnosti :
Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, Egypte, na Malte, Cypre a v iných atraktívnych destináciách.
Seberíniho 9 (City Hotel BA), Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Cyril Černák
Tel.: 0903144870, 0905524996