HOTELOVÝ PERSONÁL - CYPRUS

Agentúra PRO-STAFF

Miesto práce
Cyprus
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
700 - 900 EUR / Mesiac
Čistý mesačný príjem:
700 – 900 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma
700 EUR netto – čašník/-čka v reštaurácii, čašník/-čka v bare, recepčná
Plat pre študentov, ktorí sú k dispozícii len počas leta (na 3-5 mesiacov) je 550 EUR netto mesačne. Pre uchádzačov, ktorí sú k dispozícii na 6 a viac mesiacov, platia mzdy uvedene.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
jeseň 2017
Náplň práce
Chceš skúsiť niečo nové?
Chceš mať každý deň slnečný?
Chceš spoznať novu kultúru a stretnúť nových ľudí?
PONÚKAME TI JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ!
Pre nášho zahraničného partnera z Cypru hľadáme hotelový personál na rôzne pozície.
Obsadzované pozície: (čašník/-čka v reštaurácii, čašník/-čka v bare,recepčná
Čistý mesačný príjem: 700 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma
Počet obsadzovaných pozícii: 20 voľných pozícii
Jazykové požiadavky: konverzačná znalosť anglického prípadne nemeckého jazyka (závisí od pozície).
Miesto práce: Cyprus
Nástupy do zamestnania: august 2017, minimálne na 3 a viac mesiacov.
V prípade, že Vás zaujala niektorá z pozícií nas neváhajte kontaktovať emailom.
V pripade zaujmu nás kontaktujte na praca@prostaff.sk
Požiadavky na zamestnanca
- základná až dobrá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- pri pozíciách recepčný/á a čašník/čka je potrebná znalosť cudzieho jazyka na pokročilej úrovni
- podpísanie pracovnej zmluvy na minimálne 4 mesiace
- vzdelanie alebo nadobudnuté praktické skúsenosti výhodou
Iné výhody
- bezplatné zabezpečenie ubytovania a stravovania
- zabezpečené sociálne poistenie
- práca 9-10 hodín denne / 6 dní v týždni
Stručná charakteristika spoločnosti :
Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, Egypte, na Malte, Cypre a v iných atraktívnych destináciách.
Seberíniho 9 (City Hotel BA), Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Cyril Černák
Tel.: 0903144870, 0905524996