Práca na Cypre v luxusných 4* a 5* hoteloch

ALEKO agency, s.r.o.

Miesto práce
Cyprus
Pracovná oblasť
Brigády, Cestovný ruch, Gastronómia, Iné, Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
1 000 - 1 100 EUR /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
máj, jún, júl 2017
Informácie pre záujemcu
AJ NAĎALEJ AKTUÁLNA PRACOVNÁ PONUKA!!!
Exkluzívna spolupráca v oblasti hoteliérstva so zahraničným partnerom, ktorý je vo svojej dlhodobej a úspešnej developerskej činnosti a aktivitách na poli masmédií a turizmu, lídrom v oblasti hoteliérstva na Cypre. Spoločnosť vlastní 4 a 5 hotelové komplexy priamo na pláži.
Pracovná pozícia pre jednotlivcov, páry a aj skupinky!!!
Pozícia: Čašník, čašníčka, barman/ka, chyžná
Lokalita: Cyprus
Platové podmienky: 600 - 700 EUR NETTO/mesiac
Termín nástupu: máj, jún, júl 2017
Dĺžka pobytu: dlhodobo
Jazykové znalosti: Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Pracuje sa 5- 6 dní v týždni, 1-2 dni osobné voľno
Náplň práce:
Zamestnancom je ponúkaný zácvik pod dohľadom skúsených vedúcich oddelení ako aj perspektíva profesionálneho rastu.
Čašník/čka - Príprava stolov, nastieranie. Servírovanie jedál, nápojov. Debarasovanie. Upratovanie stolov. Umývanie pohárov.
Chyžná - starostlivosť o poriadok a čistotu hotelových izieb, prípadne ďalších priestorov pre hotelových hostí.
Požiadavky na zamestnanca: Flexibilita týkajúca sa pracovného času . Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Dobrý zdravotný stav. Ochota učiť sa a prijímať nové, práci prospešné informácie.
Ubytovanie: poskytuje zamestnávateľ zdarma, v komfortných komplexoch, ktoré spoločnosť vlastní. Prevoz z ubytovania do hotelu a naspäť zabezpečený mikrobusom.
Strava: poskytnutá zamestnávateľom zdarma
Doprava: Letecky. Asistencia pri rezervácii letenky a jej zabezpečenie. Kompletné inštrukcie od vycestovania zo Slovenska až po príchod na miesto určenia. Vyzdvihnutie z letiska mikrobusom.
Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :
Pri odozve emailom nám uveďte Vaše tel. číslo kvôli uľahčeniu komunikácie!!!
personálny konzultant Nemešová Anna
Stručná charakteristika spoločnosti :
Tradícia našej spoločnosti je viac ako desaťročná - začiatok vykonávania činnosti na základe živnostenského oprávnenia sa datuje rokom 1997. V roku 2007 zmenila naša agentúra právnu formu na spoločnosť s ručením obmedzeným. Počas 10tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväčšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku so zameraním na sprostredkovanie pracovných pobytov v krajinách EÚ a EHP.
Naša agentúra Vám ponúka dlhoročné skúsenosti , serióznych a overených dlhodobých partnerov a zamestnávateľov v zahraničí a individuálny a empatický prístup ku každému uchádzačovi. Máme pre Vás pripravené seriózne a overené pracovné ponuky.
Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými agentúrami a ponúkame kompletný servis - rýchle a spoľahlivé sprostredkovanie zamestnania , preklad a spracovanie životopisov, pomoc s vycestovaním a zabezpečenie ubytovania pre uchádzačov, pomoc a asistenčné služby počas pobytu v zahraničí sú u nás samozrejmosťou.
Počas existencie našej spoločnosti využilo naše služby mnoho zákazníkov a počet tých, ktorí sa stávajú účastníkmi našich programov, stále rastie. Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnosť , máme klientov aj z ČR, Poľska, Bulharska a iných krajín.
Práca v zahraničí Vám dáva ideálnu možnosť naučiť sa výborne cudzí jazyk, zarobiť si peniaze, nájsť si úplne nových priateľov a spoznať spôsob života v iných krajinách.
Ak chcete mať istú prácu po príchode do zahraničia a kompletný servis pred vycestovaním - určite sa obraťte na nás - ponúkneme Vám najlepšie služby, aké môže ponúknuť agentúra s viac ako 10 ročnými skúsenosťami a stovkami spokojných klientov!
Masarykova 22, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: Nemešová Anna
Tel.: 051/38 11 098, 0907515265