HR koordinátor v personálnej agentúre

Amikov SK, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
650 - 850 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- denná komunikácia so zamestnancami našej personálnej agentúry
- evidencia dochádzky zamestnancov a jej následne spracovanie pre mzdové oddelenie
- spolupráca s personálnym oddelením jednotlivých pridelených prevádzok a hlásenie nových požiadaviek na zamestnancov personálnym konzultantom našej spoločnosti
- aktívne riešenie vzniknutých situácii na projektoch, riešenie sťažností, škodových udalostí, zmena legislatívy, zmeny v dokumentácii, evidencia dovoleniek a paragrafov
- starostlivosť o pridelených zamestnancov na projekte: zabezpečenie stravovania (stravné lístky), dopravy, lekárskych prehliadok
- iné úlohy podľa pokynov nadriadeného koordinátora
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou
- Vodičský preukaz B - aktivní řidič
- predchádzajúca prax na podobnej pozícii výhodou
- aktívna práca v programe Excel
- orientácia na cieľ a výkon
- pracovné nasadenie
- komunikačné schopnosti
- schopnosť zvládať stres
- silné organizačné zručnosti
- samostatnosť, určenie si denných priorít
- pružná pracovná doba
- hľadáme empatických, asertívnych a komunikatívnych jedincov
Zamestnanecké výhody, benefity
- motivujúce platové ohodnotenie
- firemný automobil, telefón, notebook
- práca v príjemnom, dynamickom a mladom tíme
- zmluva na plný úväzok na dobu neurčitú
- místo výkonu práce Holíč - Malacky
Informácie pre uchádzača
Prosím zašlite CV na mailovú adresu prace@amikov.com a do predmetu uveďte názov pracovnej pozície - koordinátor. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
tel.: +420 601 355 496
Andreja Hlinku 3786/40, Trnava, Slovensko
Kontaktná osoba: Michaela Kovarikova
Tel.: 00420601355496