Operátor/ka vo výrobe 800 EUR netto - Lozorno okr. Malacky

Amikov SK, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
730 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
- zaujímavá a finančne dobre platená práca vo výrobe
- od 730 €/ netto/ mesiac + osobné hodnotenie (0-300 €)+ príplatky (popoludnie, noc, nadčas, sobota, nedeľa, sviatok)
- pracovník zabezpečuje laminovanie a poťahovanie plastových výrobkov
- čistá mzda sa pohybuje od 700 € - 900 € mesačne
- záloha po 3 odpracovaných dňoch
- odmena po odpracovaní troch mesiacov 150€
- priveď kamaráta a máš odmenu 150€ po troch mesiacoch
Iné výhody
- Pracovná zmluva ihneď po pracovnom pohovore
- Záloha po odpracovaní 1. týždňa
- Stravný lístok v hodnote 3,38€
- Ubytovanie ZDARMA
- Doprava do zamestnania
- Oblečenie ZDARMA
- Celodenná starostlivosť koordinátorom
- Bezplatná právna pomoc
Požiadavky na zamestnanca
- manuálna zručnosť,
- Ochota pracovať na zmeny,
- ochota pracovať nadčas,
Zamestnanecké výhody, benefity
Pracovná zmluva ihneď po pracovnom pohovore
Informácie pre uchádzača
prace@amikov.com, tel.: 00420 601 355 496
Andreja Hlinku 3786/40, Trnava, Slovensko
Kontaktná osoba: Michaela Kovarikova
Tel.: 00420601355496