Dělník/dělnice výroba varné techniky - Olomouc

AMIKOV, s.r.o.

Miesto práce
Olomoucký kraj
Pracovná oblasť
Iné
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Náplň práce
Práce dělníka na montážích varné techniky (práce na montážním pásu)
Práce strojírenského dělníka na provoze povrchové úpravy (obsluha smaltovací linky),
3 směnný provoz
Požiadavky na zamestnanca
Nutná fyzická zdatnost, manuální zručnost
Práce na 3 směny (ranní, odpolední, noční 7,5 hod směny)
vhodné pro muže i ženy
vhodné i pro absolventy
Iné výhody
Plat 90 – 93 Kč/hod netto, cestovné nebo možnost ubytování ZDARMA
Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
místo výkonu práce Hlubočky u Olomouce
výhodné platové podmínky
nástup možný IHNED
Informácie pre záujemcu
Nástup možný ihned
Jsme tradiční, česká personální agentura. Zaměřujeme se na vyhledávání, výběr a nábor pracovníků v České republice a na Slovensku. Našim cílem je pomoci jednotlivcům při hledání práce formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání. Lidem hledající práci nabízíme zprostředkování stálé práce i brigády.
V.Nezvala 1578 300/24, Dubňany, Česká republika
Kontaktná osoba: Adéla Havlíková
Tel.: 604142829