!!! Hledáme Taviče do Přerova – možnost ubytování ZDARMA, plat až 23000,-

AMIKOV, s.r.o.

Miesto práce
Olomoucký kraj
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
16 400 - 23 000 KČ /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
Ihned
Náplň práce
HLEDÁME TAVIČE, práce v Přerově s možností ubytování. Náplň práce: Příprava pece k tavbě, oprava vyzdívky, příprava vsázky, zavážení, vedení tavby, podražení pece.
Požiadavky na zamestnanca
Praxe není nutná na pracovišti proběhne plné zaškolení, fyzicky náročná práce, dlouhodobý zájem o práci, manuální zručnost, vzdělání základní nebo vyučen, smlouva na dobu neurčitou.
Iné výhody
Práce ve slévárně, na tavírně, práce ve směnném provozu, plné zaškolení, postupný odborný růst, pravidelné zdravotní prohlídky, dotované stravování, 5 týdnů dovolené, plat 16 400,- brutto + prémie od mistra od 1000 – 6500,- pohyblivá složka za výkon, cestovné nebo možnost ubytování ZDARMA.
Jsme tradiční, česká personální agentura. Zaměřujeme se na vyhledávání, výběr a nábor pracovníků v České republice a na Slovensku. Našim cílem je pomoci jednotlivcům při hledání práce formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání. Lidem hledající práci nabízíme zprostředkování stálé práce i brigády.
V.Nezvala 1578 300/24, Dubňany, Česká republika
Kontaktná osoba: Adéla Havlíková
Tel.: 604142829