!!!Manipulační dělník/ce, montážník/ce a parťák/čka s ubytováním

AMIKOV, s.r.o.

Miesto práce
Zlínský kraj
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
90 - 95 Kč/hod
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
Montážní práce ve výrobě, výroba kovových palet.
Požiadavky na zamestnanca
Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav a pracovní návyky. Parťák/čka: dohled nad skupinou pracovníků.
Iné výhody
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Možnost ubytování zdarma.
Informácie pre záujemcu
Nabízíme: Plat 90Kč/hod netto, 95Kč/hod netto nadčas.
Jsme tradiční, česká personální agentura. Zaměřujeme se na vyhledávání, výběr a nábor pracovníků v České republice a na Slovensku. Našim cílem je pomoci jednotlivcům při hledání práce formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání. Lidem hledající práci nabízíme zprostředkování stálé práce i brigády.
V.Nezvala 1578 300/24, Dubňany, Česká republika
Kontaktná osoba: Adéla Havlíková
Tel.: 604142829