Operátor/ka výroby u Olomouce

Amikov, s.r.o.

Miesto práce
Olomoucký kraj
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
- práca na montážach varnej techniky (práca aj na montážnom páse)
- práca strojárenského pracovníka na dielni povrchovej úpravy (obsluha smaltovacej linky),
- práca na 2 zmeny
Požiadavky na zamestnanca
- predošlá prax v oblasti výroby výhodou
- technické myslenie, praktickosř, samostatnosř
- manuálna zručnost
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu nás neváhejate kontaktovať prostredníctvom mailu alebo telefonicky.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme tradičná personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov v Českej republike a na Slovensku. Naším cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostredkovanie stálej práce i brigády.
Andreja Hlinku 40, Trnava, Slovensko
Kontaktná osoba: Katarína Remišová
Tel.: +420604472046