Operátor výroby automotive - Voderady

AMIKOV, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
660 - 830 EUR /
Výhodné platové podmínky od 660 – 830 EUR/měsíce
prémie + 20% docházkový a výkonnostní bonus
Možnost ubytování zdarma, nebo bezplatná doprava firemním autobusem (Senec, Pezinok, Trnava, Jelky, Hlohovec a okolí…)
příspěvek na stravu 3,30 EUR/ stravenka
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Náplň práce
práce ve tří směnném provozu (7,5 hod směny)
skládání předních autosedaček podle předepsaných postupů pro Citroen C3, Jaguar, Audi
práce na výrobní lince, čisté pracovní prostředí
Požiadavky na zamestnanca
požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost
samostatnost, zodpovědný přístup k práci, preciznost, kvalita
Iné výhody
Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
místo výkonu práce Voděrady, Slovensko
nástup možný IHNED
Informácie pre záujemcu
nástup možný ihned, nábor probíhá každé pondělí a středu v 10 :00
Jsme tradiční, česká personální agentura. Zaměřujeme se na vyhledávání, výběr a nábor pracovníků v České republice a na Slovensku. Našim cílem je pomoci jednotlivcům při hledání práce formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání. Lidem hledající práci nabízíme zprostředkování stálé práce i brigády.
V.Nezvala 1578 300/24, Dubňany, Česká republika
Kontaktná osoba: Adéla Havlíková
Tel.: 604142829