Vodič/ka VZV- Skladový/á pracovník/čka

Amikov, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
690 - 950 EUR /
- prémie + 20% docházkový a výkonnostný bonus
- príspevok na stravu vo forme 3,30€ stravenky/zmena
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
- práca v 3- zmennej prevádzke (7,5 hod zmeny)
- navážanie a odvážanie materiálu k výrobným linkám
- práca v sklade a v logistickom centre, čisté pracovné prostredie
- práca na PC
- dodržiavanie interných pracovných predpisov a smerníc
- prepadnutý preukaz Vám ZADARMO obnovíme
Požiadavky na zamestnanca
samostatnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť
Iné výhody
- možnosť nadčasov
- bezplatná doprava firemným autobusom (Senec, Pezinok, Trnava, Jelky, Hlohovec a okolie...)
- ubytovanie ZDARMA
- práca v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú-> s nami máte istotu zamestnania
- nástup možný IHNEĎ resp. dohodou
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme tradičná personálna agentúra. Zameriavame sa na vyhľadávanie, výber a nábor pracovníkov v Českej republike a na Slovensku. Naším cieľom je pomôcť jednotlivcom pri hľadaní práce formou bezplatnej registrácie v našej databáze uchádzačov o nové zamestnanie. Ľuďom hľadajúcim prácu ponúkame sprostredkovanie stálej práce i brigády.
Andreja Hlinku 40, Trnava, Slovensko
Kontaktná osoba: Katarína Remišová
Tel.: +420604472046