Práca na farmách v Dánsku

AndreasAgro

Miesto práce
Dánsko
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
Momentálne hľadáme zamestnancov na rôzne práce na dánskych farmách. V závislosti od konkrétnej pozície a miesta výkonu práce ponúkame pracovné zmluvy na 6 – 10 mesiacov.

Náplň práce:
- Hovädzí dobytok: dojenie, kŕmenie, čistenie, chov; alebo
- Ošípané: kŕmenie, čistenie, chov
Požiadavky na zamestnanca
- Anglický jazyk – základná komunikačná úroveň
- Chuť pracovať
Výhodou je:
- Dobrá znalosť anglického jazyka
- Skúsenosti s chovom zvierat
- Skúsenosti s mechanickými dojičkami
- Skúsenosti s traktormi, náradím a poľnohospodárskymi strojmi
- Znalosť ďalších jazykov
Iné výhody
- Ubytovanie zdarma s prístupom na internet
- Pomoc pri organizovaní dopravy a príspevok na cestovné náklady
- Dánska pracovná zmluva, vrátane zdravotného a sociálneho poistenia
- Dánska SIM karta a non-stop kontakt na firmu ako podpora pri riešení akýchkoľvek problémov počas pobytu v Dánsku
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu pošlite životopis s fotografiou v Slovenčine, Angličtine alebo Maďarčine na: cv@andreasagro.com
Viac informácií o firme a práci v Dánsku nájdete na stránke: http://andreasagro.com/slovensko/
Znalosť anglického jazyka je podmienkou!
Stručná charakteristika spoločnosti :
AndreasAgro je dánsko-maďarská pracovná agentúra, ktorá pôsobí na medzinárodnom trhu práce už 6 rokov.
Kontakt
AndreasAgro
Kapás utca 6-12, Budapest, Maďarsko
Kontaktná osoba: Personálne oddelenie