Upratovačka

ANER HAUS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Brigády
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
4 - 50 EUR /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
po dohode
Náplň práce
Náplň práce:
- upratovanie miestností
- umývanie podláh
- čistenie sociálnych a hygienických zariadení
- vysýpanie smetných košov
- dopĺňanie hygienických potrieb
Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme
- poriadkumilovnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- ochota pracovať
Hláste sa na uvedenú pozíciu len ak spĺňate uvedené kritéria. Dojednajte telefonicky pracovný pohovor.
Iné výhody
- priateľské pracovné prostredie,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- perspektíva dlhodobej spolupráce,
Informácie pre záujemcu
Ste šikovná žena a nemáte prácu?
Spoločnosť ANER HAUS ponúka dlhodobú prácu pri ktorej nepotrebujete vzdelanie, nezáleží na veku, je potrebná len ochota pracovať. Ponúkame prácu na dohodu, firemné upratovanie centrum Bratislavy, Nám SNP každý deň večer od 19.30 dve a pol hodiny. Odmena 4.50 hod. Možnosť aj trvalého zamestnania na pracovnú zmluvu. 0948003631 info@anerhaus.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme profesionálnou spoločnosťou, ktorá ponúka kvalitné služby kanceláriu, obchodné priestory, byty, domy. Poskytujeme: Upratovanie, službu gazdinky, opatrovateľky priamo do domu, maľovanie, stierkovanie, búranie, vŕtanie, drobné opravy, montáž plávajúcej podlahy, nábytku vypratávanie. Živnostníkom aj spoločnostiam spracúvame účtovníctvo, mzdy, Daňové priznanie, DPH . Ako bonus pridávame účtovné a podnikateľské poradenstvo.
Röntgenová 20, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Švábeková
Tel.: 0948003631