Frontend Developer

Anovative s.r.o.

Miesto práce
Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného kolegu na pozíciu Frontend Developera.
Záleží nám na tom, aby si dokázal samostatne hľadať riešenia problémov. Tvojou úlohou bude okrem iného aktívna komunikácia tak so zákazníkom, ako aj s backendom.
Tvojou úlohou bude analýza a návrh užívateľskej interakcie s komplexnými webovými aplikáciami a implementácia návrhu užívateľských rozhraní v spolupráci s backendom.
Požiadavky na zamestnanca
Nutné znalosti:
JavaScript - pokročilý
PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
Výhodou:
Znalosť PHP frameworku Nette
Znalosť rest API
Znalosť UX a UI pre vizualizáciu dát
Iné výhody
Benefity, ktoré ponúkame:
- flexibilný pracovný čas
- hardware podľa vlastného výberu
- školenia
- možnosť profesného rastu
- vďaka tomu, že sme malá spoločnosť vieš rýchlejšie a jednoduchšie presadzovať vlastný názor :-)
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma Anovative sa zaoberá prácou s dátami a ich monetizáciou. Sme mladý ambiciózny team, ktorý ma vysoké ciele a radi sa učíme nové veci. To čo robíme nás naozaj aj baví. Našim cieľom je ponúkať našim klientom inovatívne riešenia z oblasti dátovej analytiky, práce s dátami a mobility.
Moldavská Cesta 43/A, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Katarína Bartová
Tel.: +421 907 843 810