Mäsiar

APROXIMA s.r.o.

Celé slovensko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košice, Gelnica, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Pracovná oblasť
Gastronómia, Poľnohospodárstvo a potravinárstvo, Výroba
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Do našej prevádzky v závodnej reštaurácii v Kysuckom Novom Meste hľadáme mäsiara.
Náplň práce:
- kontrola privezeného mäsa pri príjme
- zodpovednosť za kvalita mäsa a skladovanie mäsa
- kontrola správnosti dodacieho listu
- upravovanie a triedenie mäsa
- krájanie a príprava mäsa k ďalšiemu spracovaniu
Prac. doba:
06:00-14:30
Výhody:
- pravidelný príjem, práca v stabilnej spoločnosti
- príjemný kolektív
- motivujúce finančné ohodnotenie pri 7,5 hodinovej pracovnej dobe
- možnosť stravovania sa za výhodných podmienok (0,63€/obed)
- firemné akcie v rámci sociálneho fondu (športový deň, kultúrne podujatie, mikulášske balíčky, vianočné odmeny, ...)
- dôraz na osobný prístup k zamestnancom
- možnosť poskytnúť bezplatne ubytovanie
Požiadavky:
- prax v odbore min. 1 rok
- zodpovednosť, samostatnosť
Životopisy zasielajte na daniska@aproxima.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Hlavným predmetom našej činnosti je poskytovanie gastronomických a vendingových služieb. Vznik spoločnosti sa datuje od roku 1996. Od svojho počiatku boli hlavné podnikateľské aktivity vytýčené k poskytovaniu kvalitných služieb. Počas svojho vývoja sme sa vyprofilovali na jednu z najstabilnejších spoločností v poskytovaní služieb v oblasti gastronómie a vendingu. Imidž moderne napredujúcej firmy budujeme zavádzaním nových technológií v spoločnom stravovaní, a postupov k skvalitneniu služieb k smerom zákazníkovi. Svedčí o tom aj postupný nárast portfólia a rozširovanie firmy. V roku 2002 sme expandovali na český trh, pričom vznikla dcérska spoločnosť APROXIMA cz.
Prostredníctvom kvalitných služieb a dialógu so zákazníkmi vytvárame dlhodobé partnerstvo založené na spoľahlivosti, vierohodnosti a vzájomnej dôvere. Veríme, že spolupráca snami bude pre Vás prínosom a staneme sa Vašim dlhodobým partnerom.
Nádražná 2534/33c, Skalica, Slovensko
Kontaktná osoba: Tomáš Daniška