Pomocná sila v kuchyni

APROXIMA s.r.o.

Miesto práce
Skalica
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Gastronómia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Náplň práce
- pomocné práce v kuchyni
- výdaj hotových jedál
- príjem a výdaj tovaru zo skladu
- čistiace práce
Požiadavky na zamestnanca
- zodpovednosť, samostatnosť
- chuť pracovať
Iné výhody
- pravidelný príjem, práca v stabilnej spoločnosti
- príjemný kolektív
- motivujúce finančné ohodnotenie pri 7,5 hodinovej pracovnej dobe
- nadčasy iba v prípade potreby (po dohode), každá hodina navyše preplatená (aj práca cez víkendy a sviatky)
- možnosť stravovania sa za výhodných podmienok (0,63€/obed)
- firemné akcie v rámci sociálneho fondu (športový deň, kultúrne podujatie, mikulášske balíčky, vianočné odmeny, ...)
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- dôraz na osobný prístup k zamestnancom
- možnosť poskytnúť bezplatne ubytovanie
Informácie pre záujemcu
Žiadosti o prijatie do zamestnania posielajte na daniska@aproxima.sk.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Hlavným predmetom našej činnosti je poskytovanie gastronomických a vendingových služieb. Vznik spoločnosti sa datuje od roku 1996. Od svojho počiatku boli hlavné podnikateľské aktivity vytýčené k poskytovaniu kvalitných služieb. Počas svojho vývoja sme sa vyprofilovali na jednu z najstabilnejších spoločností v poskytovaní služieb v oblasti gastronómie a vendingu. Imidž moderne napredujúcej firmy budujeme zavádzaním nových technológií v spoločnom stravovaní, a postupov k skvalitneniu služieb k smerom zákazníkovi. Svedčí o tom aj postupný nárast portfólia a rozširovanie firmy. V roku 2002 sme expandovali na český trh, pričom vznikla dcérska spoločnosť APROXIMA cz.
Prostredníctvom kvalitných služieb a dialógu so zákazníkmi vytvárame dlhodobé partnerstvo založené na spoľahlivosti, vierohodnosti a vzájomnej dôvere. Veríme, že spolupráca snami bude pre Vás prínosom a staneme sa Vašim dlhodobým partnerom.
Nádražná 2534/33c, Skalica, Slovensko
Kontaktná osoba: Tomáš Daniška