obchodný manažér

AQUA trade

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
1 000 - 2 000 EUR /
Požadované vzdelanie
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- aktívne získavanie nových zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich klientov
- osobné stretnutia so zákazníkmi
- budovanie vzťahov, starostlivosť o klienta
- podpora marketingového oddelenia
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Iné výhody
časová flexibilita, školenia
- práca v stabilnej spoločnosti s 15-ročnou tradíciou zaoberajúcej sa komplexnou úpravou vody
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naším cieľom je pomôcť zabezpečiť zákazníkovi s pomocou odbornej analýzy vody, čo najvyššiu kvalitu vody, ktorú používa na pitie, varenie alebo ako úžitkovú.
Špecializujeme sa na úpravu vody z mestských a obecných vodovodov, úprave studničných, úžitkových a priemyselných vôd. Vykonávame terénne a laboratórne rozbory vody, vysoko kvalifikované poradenstvo, návrh technológií, prvotriednu montáž a spoľahlivý záručný aj pozáručný servis.
Chceme vybudovať u ľudí všetkých vekových kategórií podvedomý vzťah k vode ako prírodnému bohatstvu, aby sme ju v čo najlepšej kvalite zachovali pre budúce generácie ako základ života na Zemi.
Aktívne spolupracujeme s obcami, školami a lekármi prostredníctvom projektov zameraných na monitoring kvality vôd a tiež na dôležitosť dodržiavania pitného režimu u detí aj dospelých. Zúčastňujeme sa na rôznych športových a kultúrnych podujatiach, kde zabezpečujeme zdravý pitný režim.
Kontakt
AQUA trade
Jesenského 55, Zvolen, Slovensko
Kontaktná osoba: Jarmila Plavuchová
Tel.: 0902905345