servisný technik

AQUA trade

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
600 - 800 EUR /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- denné výjazdy za zákazníkmi
• montáž, servis a optimalizácia zariadení na úpravu vody
• samostatná realizácia technických úkonov
• znalosť jednotlivých typov zariadení a postupov manipulácie s nimi
• komunikácia vedená k celkovej spokojnosti zákazníkov
• vynikajúca znalosť a orientácia v teréne
- administratíva - agenda spojená s výjazdom servisného technika
• vypisovanie dodacích listov, montážnych denníkov, práca s registračnou pokladňou
• práca s GPS, tabletom, počítačom
- sklad - evidenčné karty skladových zásob
- nápojové automaty, galóny – dezinfekcia, skladovanie, plnenie, rozvoz
Požiadavky na zamestnanca
• stredné vzdelanie v technickom odbore elektro/strojár/inštalatér
• technické myslenie
• organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
• vodičský preukaz
• Technické znalosti
• Schopnosť pracovať v tíme
• Komunikatívnosť
• Dôslednosť, precíznosť
• Manuálna zručnosť
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naším cieľom je pomôcť zabezpečiť zákazníkovi s pomocou odbornej analýzy vody, čo najvyššiu kvalitu vody, ktorú používa na pitie, varenie alebo ako úžitkovú.
Špecializujeme sa na úpravu vody z mestských a obecných vodovodov, úprave studničných, úžitkových a priemyselných vôd. Vykonávame terénne a laboratórne rozbory vody, vysoko kvalifikované poradenstvo, návrh technológií, prvotriednu montáž a spoľahlivý záručný aj pozáručný servis.
Chceme vybudovať u ľudí všetkých vekových kategórií podvedomý vzťah k vode ako prírodnému bohatstvu, aby sme ju v čo najlepšej kvalite zachovali pre budúce generácie ako základ života na Zemi.
Aktívne spolupracujeme s obcami, školami a lekármi prostredníctvom projektov zameraných na monitoring kvality vôd a tiež na dôležitosť dodržiavania pitného režimu u detí aj dospelých. Zúčastňujeme sa na rôznych športových a kultúrnych podujatiach, kde zabezpečujeme zdravý pitný režim.
Kontakt
AQUA trade
Jesenského 55, Zvolen, Slovensko
Kontaktná osoba: Jarmila Plavuchová
Tel.: 0902905345