Brusič jeřabnik Moravskoslezky kraj ČR Beskydy

Arcer H&M

Miesto práce
Moravskosliezský kraj
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
minimalny plat: 110Kč + připlatek-odměna + odměna do 30%
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
broušení tvarovych výpalků, radiusovani, odjehlovani, čištění tvarovych vypalků
Požiadavky na zamestnanca
platny prukaz jeřabník - vazač
samostatnost, fyzicka zdatnost
Iné výhody
ubytovaní zajištene.
Informácie pre záujemcu
Volajte prosím (+420) 792 360 465
Jsme poradenskou společností poskytující profesionální služby v oblasti vztahů s veřejností a firemní komunikace. Naše služby zahrnují vytvoření komunikační strategie i její následnou implementaci včetně převzetí odpovědnosti za výsledky. Pomůžeme vybudovat povědomí o Vašich výrobcích a službách.
Mezi naše další služby patří strategické poradenství, recruiting, temporary a celkové náborování uchazečů o zaměstnání a brigádníků. Neváhejte a obraťte se právě na nás.
Více zde: http://www.mezisvymi.cz/o-nas/
Kontakt
Arcer H&M
Slavíkova 6142/18d, Ostrava-Poruba, Česká republika
Kontaktná osoba: Jacek Bacal
Tel.: +420792360465