Čašníčka / barmanka / baristka

Art Café

Miesto práce
Poprad
Pracovná oblasť
Gastronómia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
500 - 1 000 EUR /
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Obsluha zákazníkov, príprava nápojov, účtovanie ...
Požiadavky na zamestnanca
Ak si spoločenský typ človeka, ktorý sa rád zabáva, rád komunikuje s ľudmi, rada sa učíš nové veci, nie si zdutá a šialene smutná princezná.
Baví ťa byť za barom a máš rada tie všetky tie super vecičky, ktoré sa za ním nachádzajú. Rada miešaš drinky, pripravuješ kávu, rada sa realizuješ a predovšetkým ti záleží na tom , aby sa cítil zákazník dobre a bol spokojný.
Ozvi sa nám, zoberieme ťa k nám do partie.
Hľadáme dlhodobú brigádničku, najlepšie študentku, ktorá môže a chce robiť víkendy a vypomáhať počas prázdnin. Ktorá nám bude verná aj v dobrom aj v zlom aj v zdraví aj v chorobe.
Ak myslíš, že spĺňaš všetky podmienky a si pevne rozhodnutá, byť nám verná – je to neuveriteľné, že si sa našla. Už teraz sa ťa nevieme dočkať
Iné výhody
priateľská atmosféra, zamestnanecké zľavy
Stručná charakteristika spoločnosti :
Kontakt
Art Café
Hlavná 181, Štrba, Slovensko
Kontaktná osoba: Jančíková
Tel.: 0910515548