Hosteska v Taliansku

Arwen Agency

Miesto práce
Taliansko
Pracovná oblasť
Brigády, Cestovný ruch, Iné, Služby, Umenie a kultúra
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
1 400 - 1 700 EUR /
+ bonusy + sprepitné
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Náplň práce
Úlohou hostesky je zvýšiť tržby klubu. Hosteska to docieli tým, že bude viesť s hosťom konverzáciu a nabádať ho ku konzumácii jedál a nápojov.
Požiadavky na zamestnanca
Od uchádzačiek požadujeme príjemný vzhľad, sympatické vystupovanie a komunikatívnu znalosť akéhokoľvek bežného európskeho jazyka (angličtina, nemčina, taliančina).
Iné výhody
Ponúkame zmluvný plat vo výške 1 430 Eur čistého mesačne plus bonusy za konzumácie a sprepitné. Odvody sú hradené zamestnávateľom. Doprava do Talianska bude uhradená po 3 mesiacoch práce. Zamestnávateľ hradí v plnej výške aj ubytovanie (izby s kúpeľňou, TV). Dĺžka pracovného pobytu je 3 mesiace, v prípade dohody je možnosť zostať pracovať aj kratšie (2 mesiace).
Informácie pre záujemcu
V prípade seriózneho záujmu o pracovný pobyt vyplňte bezplatnú prihlášku na www.arwenagency.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Licencovaná bratislavská personálna agentúra ponúkajúca aupair pobyty a pracovné pobyty v oblasti hotelierstva, opatrovateľstva, hostessingu, stavebníctva aj v ďalších oboroch v rôznych krajinách EÚ.
Námestie sv. Františka 16, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Martina Prôčková
Tel.: 0905423977