Turnusové práce na Morave pri spracovaní potravín

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Zlínský kraj
Pracovná oblasť
Brigády
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
450 - 550 EUR / Mesiac
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
10.9.2017
Náplň práce
Vašou náplňou práce bude balenie, triedenie, váženie, kontrolovanie výrobkov z ovocia, zeleniny a mäsa.
Máme v ponuke viacero podnikov (Morava, ČR), v ktorých sa vyrábajú džemy, marmelády, detské výživy, sterilizovaná zelenina, hotové jedlá a paštéty.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky:
- vhodné pre ženy, mužov,
- vek minimálne 18 rokov,
- potrebný platný preukaz pre prácu s potravinami,
- manuálna zručnosť.
Iné výhody
- ubytovanie v blízkosti podniku zadarmo,
- príspevok na stravné aj cestovné,
- zálohy každý týždeň v hotovosti,
- výplata ihneď po ukončení turnusu v hotovosti,
- dvojzmenná / trojzmenná prevádzka s možnosťou nadčasov.
Informácie pre záujemcu
Je potrebné mať vybavený platný potravinársky preukaz.
Pracovná ponuka je aktuálna počas celého roka, nástupy dohodou.
www.avectrade.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
pracovná agentúra
Predmestská 1335/19, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Veronika Vrecková
Tel.: 0911553410