Operátor výroby - Žilina ubytovanie zadarmo 1 zmena AVV EUROPE, a. s.

AVV EUROPE, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
3 eurá/ NETTO
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- obsluha strojov a zariadení
- manuálne nakladanie a vykladanie dielcov
- čiastočná demontáž automobilov
- manipulácia a balenie materiálu
- práca vhodná pre mužov a ženy
- práca v jednozmennej prevádzke
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
Vzdelanie v odbore
strojárska výroba
Počet rokov praxe
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- zodpovednosť
- pracovitosť
- ochota pracovať nadčas
Iné výhody
- možnosť nadčasov
- ubytovanie hradené zamestnávateľom
- dlhodobá práca v perspektívnej spoločnosti
- stabilný príjem
- práca na hlavný pracovný pomer
- vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom
- starostlivosť o zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti
Informácie pre záujemcu
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme odpovedať a kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Za pochopenie ďakujeme.
Uchádzač o zamestnanie zaslaním svojho životopisu dáva spoločnosti AVV EUROPE, a. s., IČO: 36 677 094 súhlas so spracovaním, správou a archiváciou svojich osobných údajov uvedených v životopise v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení ďalších zákonov v platnom znení, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Personálna agentúra AVV EUROPE, a. s. sa špecializuje na všetky pracovné pozície, vo všetkých priemyselných odvetviach (výroba, spracovanie, logistika a pod.), ale aj v sektore služieb, nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí. Náš tím je tvorený odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti poskytovanie personálnych služieb, preto sme presvedčení, že dokážeme splniť potreby a očakávania nielen zamestnávateľov, ale aj zamestnancov.
Jána Reka 13, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Diana Sikelová
Tel.: 0917 489 712