pracovník kvality

BeShapeTech k.s.

Miesto práce
Topoľčany
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Požadované vzdelanie
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
15.01.2017
Termín nástupu
ASAP
Náplň práce
Monitorovanie, dodržiavanie a zlepšovanie štandardov a cieľov kvality
Kontrola kvality výrobného procesu
Vyhotovovanie pracovných postupov a školenie pracovníkov
Spolupráca pri riešení reklamácií, analýza chýb, 8D reporty
Audit produktu, 5S
Spolupráca pri vzorkovaní (EMPB,PPAP)
Starostlivosť a dohľad nad meracími prostriedkami, kalibrácia
Vykonávanie 3D meraní, práca s kontúrografom, drsnomerom a ostatnými meracími zariadeniami
Metrológia, monitorovanie, kontrolovanie preberania, vstupná a výstupná kontrola, vykonávanie meraní
Komunikácia s materskou spoločnosťou a klientmi v nemeckom resp. anglickom jazyku
Vyžaduje sa znalosť čítania technickej dokumentácie
Požiadavky na zamestnanca
znalosť problematiky
znalosť nemeckého jazyka
znalosť čítania technickej dokumentácie
Iné výhody
práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
možnosť osobného a profesného rastu
aktívne využívanie cudzích jazykov
15% bonus za dochádzku
13.plat v závislosti od dochádzky a hodnotenia 5S
14. plat - vernostný bonus
benefity spoločnosti - stravné lístky nad rámec zákona, masáže, firemné akcie
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou dielov prevažne pre automobilový priemysel
SNP 15, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Andrea Babulicová
Tel.: 038-5368538