PRACA v ANGLICKU A HOLANDSKU PRE OPATROVATEĽKY

Best Job, s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
1 600 - 2 400 EUR /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
IHNEĎ
Náplň práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme starostlivé, zodpovedné opatrovateľky na pozíciu LIVE-IN CARER v Anglicku a Holandsku.
Prijmeme opatrovateľky aj bez skúsenosti v danej oblasti. Stačí ovládať Anglicky jazyk a mať vzťah k opatrovaniu pacientov. Pre opatrovateľky bez skúsenosti s opatrovaním poskytneme BEZPLATNÝ tréning pre Live-in carers (opatrovateľka) v Anglicku a nasledovne prácu s klientom.
Opatrovateľky, ktorí máju relevantne skúsenosti (musia byť podložení referenciami) môžu nastúpiť na pracovnú ponuku bez tréningu v Anglicku alebo Holandsku.
Požiadavky na zamestnanca
Žena, od 22 – 55, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni Min B1, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním / opatrovateľský kurz.
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity
Zamestnanecké výhody, benefity:
1.Ubytovanie a strava: ZADARMO
2. Trening + certifikát Health Care Assistant: ZADARMO
3. Žiadne sprostredkovateľské ani iné poplatky
4. HRADÍME Vám cestu (letenku) na adresu pacienta v zahraničí
5. Zorganizujeme Vám dopravu priamo na adresu výkonu práce
6. Stabilná, legálna a zaujímavá pracovná pozícia v zahraničí
7. Pri vybraných pracovných pozíciách získate od nás navyše k platu 150€ finančnú odmenu a to ak na jednom turnuse zotrváte dlhšie ako 3 mesiace.
8. Možnosť výberu dĺžky turnusu (minimálne 3-4 týždne) + ZASKOKY
9. Možnosť výberu klienta
10. Preskúšanie jazyka je možné aj po telefóne / skype
11. Nadštandardný a stabilný prijem vo výške až do 2400 €/ mesiac a viac!
12.Profesionálny servis, pomoc a poradenstvo počas celej doby spolupráce
13. Možnosť kariérneho rastu. Nadobudnutím pracovných a jazykových zručností Vám zabezpečíme lepšie platenú ponuku.
Informácie pre záujemcu
Stručná charakteristika spoločnosti
Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Anglicko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko a iných. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva
www.best-job.sk
Počet zamestnancov
5-9 zamestnancov
Adresa spoločnosti
Best Job s.r.o.
L. Svobodu 555/52
976 32 Badín, okr. Banská Bystrica
Kontakt
Tel.: +421 907 666 225, +421 948 327 005
E-mail: poslať životopis
Stručná charakteristika spoločnosti :
L. Svobodu 52, Badín, Slovensko
Kontaktná osoba: Nina Baranova
Tel.: 0907 666 225, 0948 327 005