Vodič skupiny CE

Blu Global UK Limited

Miesto práce
Veľká Británia
Pracovná oblasť
Doprava, Logistika
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Jedna z popredných Európskych personálnych agentúr hľadá vodičov so špecifickými skúsenosťami s nakladaním a vykladaním pomocou:
• AUTOŽERIAVOV/ZÁVESNÝCH VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKOV
A vodičov, ktorí majú skúsenosť s doručovaním/odvozom:
• STAVEBNÝCH STROJOV
(napr. teleskopické pracovné plošiny/nožnicové pracovné plošiny…)
Popis práce
Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer v rôznych lokalitách Veľkej Británie. Práca zahŕňa nočné, denné smeny a prespávanie vo vozidle (za štedré odmeny). Náplň práce sa líši v závislosti od klienta. Všetky detaily budú prediskutované priamo s Vami počas telefonického pohovoru.
Požiadavky na zamestnanca
Vodičský preukaz skupiny CE
Platná Kvalifikačná karta vodiča
Platná Tachografová karta vodiča
Skúsenosť s vyššie vymenovanými strojmi
Dobrá úroveň anglického jazyka
Iné výhody
Asistencia s ubytovaním a presunom do Veľkej Británie zabezpečená.
Pre všetky pozície bude zabezpečený komplexný tréning.
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis v anglickom jazyku s aktuálnymi kontaktnými údajmi a náš konzultant Vás priamo kontaktuje.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Blu-Global is a European placement and training Specialist who offer a complete and comprehensive placement Service with access to our E-learning platform.
We search for the ideal candidates all over Europe and place them to work on both permanent and temporary contracts with our prestigious clients.
Falcon Point Park Plaza, Hayes Way 2, Cannock, Veľká Británia a Severné Írsko
Kontaktná osoba: Zuzana Kalivodova