Opatrovateľ/ka (live-out) - Veľká Británia

Blu-Global

Miesto práce
Veľká Británia
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
rôzne
Náplň práce
Počas dňa budete cestovať do domu viacerých klientov, pričom im budete robiť spoločnosť a poskytovať im osobnú starostlivosť. Práca môže zahŕňať napríklad pomoc s prípravou jedál, doprevádzaním k lekárovi, ale aj pomoc s osobnou hygienou. Ponúkame pozície s aj bez nutnosti vlastniť vodičský preukaz.
Zaručená práca minimálne 40 hodín týždenne.
Požiadavky na zamestnanca
- Komunikatívna úroveň ANGLIČTINY
- Vodičský preukaz výhodou, ale nie je nevyhnutný
- Starostlivá povaha
- Skúsenosť výhodou, ale nie je nevyhnutná
Iné výhody
- Minimálny priemerný zárobok 1500 libier mesačne
- Rôzne termíny nástupu
- Zabezpečený plný tréning
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis s aktuálnymi kontaktnými údajmi na adresu cv.sk@blu-global.com a náš poradca Vas priamo kontaktuje.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Blu-Global je pracovnou a personálnou agentúrou, ktorá ponúka pracovné miesta, brigády a ďalšie služby v oblasti personalistiky v UK.
Kontakt
Blu-Global
Hayes Way 1, Cannock, Veľká Británia a Severné Írsko
Kontaktná osoba: Zuzana Kalivodova
Tel.: +441543460213