Pracovník v sklade s oblečením - Veľká Británia

Blu-Global

Miesto práce
Veľká Británia
Pracovná oblasť
Špedícia
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Agentúra Blu Global v súčasnosti hľadá kandidátov na pozíciu:
Pracovník v sklade s oblečením vo Veľkej Británii
Popis práce:
Náš klient je renomovaným online predajcom oblečenia a doplnkov vo Veľkej Británii a zvyšku Európy. Náplňou práce je príprava objednaného tovaru na odoslanie. Práca je lokalizovaná na severozápade Anglicka.
Požiadavky:
- Vek minimálne 25 rokov
- Komunikatívna úroveň angličtiny (B1)
- Možnosť odpracovať minimálne 12 týždňov
- Zodpovednosť
- Pracovitosť
Výhody:
- Hodinová mzda počas dňa £7.20
- Hodinová mzda v noci £7.72
- Možnosť pracovať nadčasy
- Jednoduchá práca
- Vhodné pre mužov aj ženy
- Okamžitý nástup
- Pomoc s ubytovaním
- Zabezpečený tréning
V prípade záujmu pošlite svoj životopis s aktuálnymi kontaktnými údajmi na adresu cv.sk@blu-global.com a náš konzultant Vás priamo kontaktuje.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Blu-Global je pracovnou a personálnou agentúrou, ktorá ponúka pracovné miesta, brigády a ďalšie služby v oblasti personalistiky v UK.
Kontakt
Blu-Global
Hayes Way 1, Cannock, Veľká Británia a Severné Írsko
Kontaktná osoba: Zuzana Kalivodova
Tel.: +441543460213