Vodič skupiny C - Veľká Británia

Blu-Global

Miesto práce
Veľká Británia
Pracovná oblasť
Doprava
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Náš prestížny klient hľadá skúsených profesionálnych vodičov na multidrop prácu vo Veľkej británii s okamžitým nástupom na trvalý pracovný pomer. Podmienky sa môžu lísiť v závislosti od klienta.
Požiadavky na zamestnanca
- Vodičský preukaz skupiny C
- Predchádzajúca skúsenosť s riadením nákladných vozidiel (minimálne 6 mesiacov)
- Platná Kvalifikačná karta vodiča
- Platná Tachografová karta vodiča
- Dobrá úroveň angličtiny slovom aj písmom
Iné výhody
- Priemerný minimálny zárobok 450 libier týždenne
- Možnosť pracovať nadčasy
- Trvalé pracovné pozície a krátkodobé kontrakty pre vhodných kandidátov
- Možnosť nočných a denných smien
- Plná asistencia so sťahovaním do Veľkej Británie a s nájdením ubytovania
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v anglickom jazyku s aktuálnymi kontaktnými údajmi na cv.sk@blu-global.com a náš konzultant Vás priamo kontaktuje.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Blu-Global je pracovnou a personálnou agentúrou, ktorá ponúka pracovné miesta, brigády a ďalšie služby v oblasti personalistiky v UK.
Kontakt
Blu-Global
Hayes Way 1, Cannock, Veľká Británia a Severné Írsko
Kontaktná osoba: Zuzana Kalivodova
Tel.: +441543460213