Vodič C+E - Veľká Británia

Blu-Global

Miesto práce
Veľká Británia
Pracovná oblasť
Doprava
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Agentúra Blu Global hľadá Vodičov kamiónu (skupina C+E) na prácu vo Veľkej Británii
Popis práce:
Naši klienti ponúkajú množstvo pracovných pozícií na TPP v rôznych lokalitách Veľkej Británie. Náplň práce sa líši v závislosti od klienta, môže však zahŕňať denné, nočné smeny a tramping (prespávanie vo vozidle). Jazdí sa iba vnútroštátne v rámci UK. Všetky detaily budú prediskutované priamo s Vami počas telefonického pohovoru.
Požiadavky na zamestnanca
- Vodičský preukaz skupiny CE
- Platná Kvalifikačná karta vodiča
- Platná Tachografová karta vodiča
- Minimálne 6 mesačná skúsenosť
- Dobrá úroveň ANGLICKÉHO JAZYKA
Iné výhody
- ASISTENCIA S UBYTOVANÍM A PRESUNOM DO VEĽKEJ BRITÁNIE ZARUČENÁ
- zárobok od 2200 libier mesačne
- možnosť platených nadčasov
- príspevky za TRAMPING
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis s aktuálnymi kontaktnými údajmi na cv.sk@blu-global.com a náš konzultant Vás priamo kontaktuje
Stručná charakteristika spoločnosti :
Blu-Global je pracovnou a personálnou agentúrou, ktorá ponúka pracovné miesta, brigády a ďalšie služby v oblasti personalistiky v UK.
Kontakt
Blu-Global
Hayes Way 1, Cannock, Veľká Británia a Severné Írsko
Kontaktná osoba: Zuzana Kalivodova
Tel.: +441543460213