IT servisný technik

board.sk, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Železničná 76
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
800 - 1 300 EUR / Mesiac
Plat na základe reálnych skúseností a vedomostí.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- Inštalácie, reinštalácie OS Windows, zálohovanie dát
- Odvírovanie, hľadanie a naháňanie vírusov
- Diagnostika a servis zariadení (notebooky, počítače) prijatých do servisu
- HW práce ako výmena komponentov v PC alebo Notebookoch (výmena LCD, chladiča)
- Inštalácia rôznych SW
- Riešenie bežných sw problémov našich zákazníkov vzdialenou formou cez TeamViewer
- Konfigurácia a nastavenia emailov, migrácie emailových účtov
- Migrácia Windows inštalácií
- Updaty internetových stránok pomocou redakčných systémov (WordPress)
- Servisné výjazdy k zákazníkom
Požiadavky na zamestnanca
- Anglický alebo nemecký jazyk. Vyhľadávanie a študovanie rôznych materiálov na internete. Komunikácia so zahraničných zákazníkmi, vedieť sa dohovoriť.
- Vodický preukaz B
- Skúsenosti v odbore poskytovania IT servisu a správy IT
- Treba makať!
Zamestnanecké výhody, benefity
- Výborný kolektív
- Teambuildingové akcie
- Zaujímavá práca, podpora vzdelávania a špecifikácie
- Žiaden stereotip
- Osobné ohodnotenie
Informácie pre uchádzača
Ozveme sa len tým uchádzačom, ktorý vyhovujú našim požiadavkám.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť zaoberaju sa komplexnou dodavkou služieb v oblasti IT outsourcingu fungujúca na trhu od roku 1996.
Železničná 76, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Patrik Cvengroš
Tel.: 02/444 626 50