Pracovník vo výrobe

Brantner Altgas s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
700 - 1 000 EUR /
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
01.10.2016
Náplň práce
- vykonáva Obsluhu, údržbu a čistenie technologickej linky, pracovných strojov
- vykonáva Manipuláciu s odpadom nie nebezpečným
- vykonáva Odber vzoriek a stanovenie vlhkosti
- vykonáva Vykládku a vizuálnu kontrolu odpadu
- vykonáva Váženie na mostovej váhe
- vykonáva Presun druhotných surovín na sklad
- obsluha kolesového nakladača
Požiadavky na zamestnanca
- technická zdatnosť a zručnosť, pracovitosť, flexibilita, lojálnosť
- výhodou (nie je podmienkou): vodičský preukaz sk. C
- termín nástupu: Ihneď
Iné výhody
- vzdelávanie a osobný rast
- bezplatné zaškolenie na obsluhu kolesového nakladača
- zaujímavý sociálny program
- firemné spoločenské a športové podujatia
Informácie pre záujemcu
V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nás môžete kontaktovať telefonicky alebo emailom.
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Proškovcová 0911509000 katarina.proskovcova@brantner.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Brantner Altgas s.r.o., patriaca do skupiny Brantner, je jedno z prvých zariadení na výrobu alternatívnych palív pre cementársky priemysel svojho druhu na Slovensku.
V tomto zariadení je moderná, veľkokapacitná technológia, kde sa mechanicky upravujú a kombinujú rôzne typy odpadov, ktoré slúžia ako alternatívne palivo pre cementársky priemysel.
Jedinečnosť tohto zariadenia spočíva v ekologickom prístupe pri výrobe cementu, kde sa namiesto prvotných surovín, ktoré sú vyčerpateľné, využíva palivo založené na odpadoch, ktoré sme vytvorili a ktoré by skončilo na skládkach.
Takto sa využíva energetický potenciál inak zneškodňovaného odpadu z domácností a priemyslu a tým šetrí naše suroviny a naše životné prostredie.
Dukelská štvrť 1401, Dubnica nad Váhom, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Proškovcová
Tel.: 0911509000