Manažér prevádzkovách činností a správca počítačových sietí

CBA Market, s.r.o.

Miesto práce
Brezno
Adresa
Cesta osloboditeľov 8
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
13.07.2017
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky,
- operatívne riešenie problémov,
- rekonštrukcie maloobchodných prevádzok,
- otvorenie nových maloobchodných prevádzok,
- spravovanie počítačovej siete spoločnosti.
Požiadavky na zamestnanca
- ukončené vysokoškolské vzdelanie technického charakteru informačných technológií,
- prax s riadením prevádzkových činností firmy vítaná,
- organizačné, analytické, rozhodovacie a komunikačné schopnosti,
- schopnosť tímovej práce,
- vysoké pracovné nasadenie,
- flexibilita.
Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
- adekvátne finančné ohodnotenie,
- prvé dva roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
- rovnaká mzda pre mužov a ženy,
- príjemná atmosféra v motivovanom tíme,
- kvalitný systém zaškolenia,
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti,
- práca na plný úväzok, dva dni v týždni voľné,
- možnosť sezónnej práce,
- stravné lístky v hodnote 3,40 €,
- darčekové poukážky,
- zamestnanecká karta so zľavou na nákup tovaru.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Hlavná obchodná spoločnosť veľkoobchodný a maloobchodný predaj.
Cesta Osloboditeľov 8, Brezno, Slovensko
Kontaktná osoba: Dáša Uhrinová