Hosteska

CHEOPS production, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Brigády
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Požadované vzdelanie
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
11.9.2016
Náplň práce
Hľadáme dve hostesky a promotéra na ROADSHOW, ktoré bude prebiehať v rôznych mestách a termínoch na území Slovenska:
- 11.09.2016 v čase od 14:00 do 18:00 hod.,Bratislava
- 12.09.2016 v čase od 14:00 do 18:00 hod., Komárno
- 13.09.2016 v čase od 14:00 do 18:00 hod., Žiar nad Hronom
- 14.09.2016 v čase od 14:00 do 18:00 hod., Trenčín
- 18.09.2016 v čase od 14:00 do 18:00 hod., Dolný Kubín
- 19.09.2016 v čase od 14:00 do 18:00 hod., Ružomberok
- 20.09.2016 v čase od 14:00 do 18:00 hod., Poprad
- 21.09.2016 v čase od 14:00 do 18:00 hod., Košice
(pracovná doba sa môže predĺžiť al skrátiť).
Náplň práce: Hostesky a promotér dostanú auto, ktorým budú cestovať do vybraného mesta, kde budú mať na starosti registráciu a realizáciu skúšobných jázd. Preto je potrebný vodičský preukaz B.
Informácie o výberovom konaní
V prípade SERIÓZNEHO záujmu nás kontaktujte mailom podľa nižšie uvedených pokynov:
1) DO MAILU uveďte názov kampane - ROADSHOW
2) DO MAILU nám, prosím, pošlite nasledujúce informácie:
- životopis,
- či ste študent alebo pracujúca osoba,
- Vaše fotografie (tvár, 2x postava)
- konfekčná veľkosť
Uprednostníme hostesky, ktoré majú dlhoročné skúsenosti s promom, aktívne šoférujú a môžu robiť vo všetkých mestách.
V prípade záujmu ponúkame dlhodobú spoluprácu aj na iných akciách, akými sú eventy, promo akcie a iné. V prípade záujmu zašlite svoj životopis s názvom SPOLUPRÁCA!
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Stručná charakteristika spoločnosti :
CHEOPS production je reklamná agentúra zaoberajúca sa kompletnou ATL a BTL komunikáciou. Ťažiskom našich projektov sú ucelené branding promotion programy, marketingová komunikácia a kreatívna reklama.
Odborárska 21, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Maslín
Tel.: 0905 209 950