Robotník na čistenie - Sučany

cleanex-cleanex,s.r.o.

Miesto práce
Martin
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
3,50 - 4,50 EUR /
dohodou
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
- vykonávanie čistiacich prác vo výrobnom závode (strojárenská výroba)
- čistenie strojov a zariadení pomocou textílií a čistiacich prostriedkov
- práca sa vykonáva počas rannej zmeny
Požiadavky na zamestnanca
- dochvíľnosť, pracovitosť, flexibilita
- spoľahlivosť, lojálnosť, schopnosť učiť sa nové postupy
Informácie pre záujemcu
- v prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte:
- tel.č.: 0907 34 34 35
- e-mail: personalne@cleanex-cleanex.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša firma vznikla v roku 1997.Od vzniku firmy sa zaoberáme výlučne činnosťami spojenými s upratovacími a čistiacimi službami.
Okrem komplexného čistiaceho a upratovacieho servisu poskytujeme autorizovaný predaj a servis čistiacej techniky zn. KäRCHER a zabezpečujeme čistenie priemyselných filtrov pre americkú spoločnosť UAS. Zabezpečujeme služby pre domácnosti, firmy, úrady aj veľké priemyselné podniky .
Raková 248, Raková, Slovensko
Kontaktná osoba: Fojtíková Jana
Tel.: 0907343435