ELEKTROTECHNIK

CONTROL.ING, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Požadované vzdelanie
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Hľadáme elektrotechnikov pre viaceré projekty v oblasti konštrukcie strojov a zariadení pre rôzne oblasti priemyslu:
• skladanie a zapájanie rozvádzačov a strojov,
• čítanie výkresovej dokumentácie,
• spolupracovať pri konštrukčnom riešení s CAD konštruktérom,
• styk so zákazníkom - vyžiadanie podkladov potrebných pre konštrukčné riešenie, aktívna komunikácia
na overenie,upresnenie a dohodnutie detailov riešenia, meranie na mieste,
• v prípade potreby je elektrotechnik prítomný pri uvedení do prevádzky a odovzdávaní projektu
zákazníkovi.
Požiadavky na zamestnanca
ODBORNÉ VEDOMOSTI:
• platné skúšky a vyhlášky výhodou,
• elektrotechnika všeobecne,
• elektronika všeobecne,
• technické kreslenie v elektrotechnike a kovovýrobe (čítanie výkresov),
• elektronické prvky,
• riadiaca technika,
• robotika,
• strojné mechanizmy,
• základy technológií v strojárstve a v kovovýrobe, základné druhy strojov a zariadení,
• technológia opráv a nastavenie výrobných strojov a liniek.
JAZYKOVÉ ZNALOSTI:
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI - používateľ
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
VODIČSKÝ PREUKAZ: B
OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI:
- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- flexibilita,
- ochota učiť sa,
- komunikatívnosť,
- technické cítenie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť CONTROL.ING, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Ponúka komplexné riešenia v oblasti projektovania a konštrukcie výrobných systémov, automatizácie výroby a zjednodušovanie montážnych postupov. S vlastnou konštrukčnou kanceláriou a vlastným strojovým parkom je schopná vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám zo strany zákazníka.
Gozovská 80/42, Lozorno, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Michaela Kernáčová