Dělník pro automobilový průmysl

DHILLON LB s.r.o

Miesto práce
Liberecký kraj
Adresa
Dr.Milady Horákove 185 , Liberec
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
800 - 2 000 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.12.2017
Termín nástupu
5.6.2017
Náplň práce
Hledáme zručné a spolehlivé operátory výroby pro našeho významného klienta v oblasti AUTOMOTIVE v Libereckém kraji. Jedná se o práci v plastikářské firmě - Odebírání plastových výrobků, jejich kontrola, popř. montáž
Jsme ochotní zaměstnat i cizince
Požiadavky na zamestnanca
manuální zručnost, pracovitost, zodpovědnost,flexibilita,ochota pracovat na směny
Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP.
Měsíční mzda od 110 Kč, benefity na stravné a dopravu, ubytování
Sme personálná agentura
Dr.Milady Horákové 185, Liberec, Česká republika
Kontaktná osoba: Adriana Studecká
Tel.: 00420607280683