Realitný maklér/obchodník s nehnuteľnosťami

DIAMOND HOME s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
– aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí (predaj/kúpa/prenájom nehnuteľností)
– aktívna komunikácia s kupujúcimi, predávajúcimi, developermi…
– pridávanie ponúk do našej databázy a do najväčších realitných portálov na Slovensku
– realizácia obhliadok a profesionálna prezentácia nehnuteľností klientom
– realizácia a spracovanie fotodokumentácie a prezentačných materiálov k nehnuteľnostiam
– dojednanie obchodných podmienok pri predaji a prenájme nehnuteľností
– dlhodobé budovanie dobrých vzťahov s klientmi
– administratívna činnosť spojená s uzavretím obchodného prípadu
Požiadavky na zamestnanca
Skúsenosti z odboru sú výhodou, nie podmienkou
Iné výhody
– zaškolíme Ťa a poskytneme Ti naše know-how, aby sa z Teba mohol stať úspešný maklér
– nadštandardný príjem, provízie až do výšky 60 %
– provízie zo sprostredkovaných úverov
– individuálne odmeňovanie pri nadpriemerných pracovných výsledkoch
– využívanie právnika, hypotekárneho špecialistu a znalca
– individuálny systém vzdelávania
– bez potreby riešenia zmluvných náležitostí predaja/kúpy, zabezpečuje kancelária
Informácie pre záujemcu
Informácie o pracovnom mieste
• Miesto práce: Dunajská Streda , Šamorín a okolie a Veľký Meďer a okolie
• Ponúkaný plat (brutto): od 800 EUR do 1200 EUR (provízný systém)
• Termín nástupu: ihneď
• Druh pracovného pomeru: živnosť
Stručná charakteristika spoločnosti :
Hlavným cieľom našej realitnej kancelárie DIAMOND HOME s.r.o je poskytnúť klientom profesionálne služby v realitnej činnosti, finančného poradenstva, kompletný právni servis. Sme dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Naše podnikanie je založené na dôvere našich klientov, vysokej profesionalite a právnej čistote riešenia obchodov s nehnuťelnostami, poskytujúce rovnovážnu právnu ochranu všetkým zúčastneným stranám. Preto ak máte záujem kúpiť či predať dom, byt alebo iné nehnuťelnosti obráťte sa na nás.
Blažov 114, Blažov, Slovensko
Kontaktná osoba: Alžbeta Horváthová
Tel.: 0914266669