Samostatný predajca, produktový manažér

DOKA ŠPORT s.r.o.

Miesto práce
Košice
Pracovná oblasť
Obchod, Šport a relax
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
900 - 1 200 EUR /
Dohodou, podrobné info pri osobnom pohovore
( v závislosti od pracovného nasadenia, výkonnosti, osobného hodnotenia
možnosť dosiahovania výkonostných príplatkov )
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Práca v značkovom maloobchode, poradenstvo a obsluha konečného zákazníka na niektorom z odd. špecializovaného predaja, športový a módny textil, športová obuv, bicykle, lyže, snowboard, tenis.
Vyššia kategoria ponúkaného tovaru, náročnejší zákazníci.
Po zaučení a dobrých výsledkoch možnosť práce samostatne ako vedúci predajného týmu zodpovedný za konkr. odd. sekciu, značky, sortiment. Možnosť zaradenia aj do našej prevádzky SPORT 2000 v OC Átrium Optima Košice
Požiadavky na zamestnanca
Dôležitá je ochota a záujem - ostatné Vás zaučíme.
Uprednostnení budú uchádzači s prehľadom v športe, so znalosťou konkrétnej problematiky toho, ktorého športu, so skúsenosťami vo výkonnostnom, rekreačnom športe napr. cyklistika, lyžovanie, snowboarding, futbal ....
Slušnosť a kultivované vystupovanie, ochota a schopnosť učiť sa a rozširovať si obzor v jednotlivých odvetviach športu, novinky vo výstroji a výzbroji, materiáloch, značkách. Organizačné schopnosti, asertívne vystupovanie, schopnosť spolupracovať v kolektíve.
Necháme vyniknúť Vašu osobnosť.
Výhodou je znalosť cudzích jazykov, vodičský preukaz, preukaz cvičiteľa , trenéra.
Iné výhody
Práca v mladom kolektíve v systémovej spoločnosti s vypracovanými pracovnými postupmi a smernicami, prístup k najaktuálnejším informáciám a vedomostiam športového Hi-Tech-u, možnosť testovania nových produktov, účasť na uvádzacích akciách noviniek, veľtrhoch a výstavách. Pružná pracovná doba . Pri dosiahnutí normatívov vo výkonoch 13.plat , príspevok na dovolenku,
Informácie pre záujemcu
Ubytovanie neposkytujeme, preto je táto práca vhodná pre uchádzačov s bydliskom v Košiciach, blízkom okolí.
Životopis s fotografiou, žiadosť uchádzača o prijatie do zamestnania zasielajte na info@capricorn.sk
Viac informácií o nás a o našich prevádzkách :
www.capricorn.sk
www.dokasport.com
www.scott.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Špecializované predajne športových potrieb, oblečenia, obuvi pre rôzne druhy športov, výstroj a výzbroj. Predaj, poradenstvo a servis už od roku 1991. Prevádzkujeme prvý naozaj dobrý športový obchod v Košiciach.
Stúrova 16, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: RNDr. Dana Bodnárová
Tel.: 0903990049