Zdravotna sestra/zdravotny brat Nemecko

Dunasa s.r.o

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Požadované vzdelanie
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Hľadáme DIPLOMOVANE ZDRAVOTNÉ SESTRY ALEBO VŠEOBECNE ZDRAVOTNÉ SESTRY /MUŽI A ŽENY/, A ZDRAVOTNICKYCH ASISTENTOV do Nemecka pre domáce opatrovanie s intenzívnou starostlivosťou v domácnostiach v celom Nemecku. Ide o 12 hodinové služby s nočnou a dennou s
zmenou. Ubytovanie v blízkosti pacienta zabezpečené v pekných bytoch a hradené našou spoločnosťou. Cestovné hradíme v plnej vyške.
Plat je od 105 - 115 eur na den podla stavu pacienta! Turnusy sú 3 týždňové.
Požiadavky na zamestnanca
Vyžadujeme:
-skúsenosti v intenzivnej starostlivosti, v nemocnci alebo v domácnosti
-chuť učiť sa nové veci
-nemecky jazyk dohovoriť sa úroveň A1, B1
-práca je na slovensku prvý krát aj rakusku živnosť.je možná
-ukončené zdravotnícke vzdelanie ako všeobecná zdravotná sestra, diplomovaná zdravotná sestra alebo zdravotnícky asistent
-serioznosť, felxibilta a spoľhlivosť
-vek uchadzačov od 20 -58 rokov
Iné výhody
- včasná platba a podľa výkonu
- príjemné pracovné prostredie
- preprava k miestu výkonu opatery taxíkom, nie autobusom alebo vlakom hradené našou spoločnosťou
-zaučenie na mieste našim personálom, hradíme náklady na cestovanie
-preplácanie sviatkov 100% v Nemecku
-postupné zvyšovanie platu v nasej spoločnosti
- úzka spolupráca a rýchla pomoc pri problémoch
Informácie pre záujemcu
V prípade Vášho záujmu o zučastnenia sa výberového konania zašlite svoj štruktúrovaný životopis s fotkou spoločne s kópiou maturitného vysvedčenia ukončeného zdrav. vzdelania na e-mailovú adresu: dunasa@dunasa.eu
Pri zaujme sa obrátťe prosím mailom alebo telefonickyna Mobil: 00421-905 231 504alebo mailom na : dunasa@dunasa.eu
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním práce pre zdravotné sestry a opatrovateľky. Našou prioritou je osobný prístup, vysoká pracovitosť a spokojnosť oboch strán. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a dlhoročná skúsenosť na trhu.
Stefana Kukuru 1102/12, Michalovce, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Petronela Hajdukova
Tel.: 0905231504