vodič sanitného vozidla

Emotrans

Miesto práce
Senica
Pracovná oblasť
Doprava
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
preprava pacientov
Požiadavky na zamestnanca
vodičský preukaz sk.“C“, resp. sk. B, vodičská prax
- min. 8 hod. kurz prvej pomoci - červený kríž, (možnosť
doplnenia pri nástupe), výhodou záchranársky kurz,
ošetrovateľský kurz, zdravotnícke vzdelanie
- platné psychotesty pre vozidlá s právom prednosti v jazde
(možnosť doplnenia pri nástupe)
- prax v odbore vítaná
Iné výhody
interné školenia
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť EMOTRANS s.r.o. vznikla v roku 1997 , jej sídlo je na Štefánikovej ul. č. 699 v Senici.
Za uplynulé obdobie spoločnosť vybudovala kompletné zázemie zabezpečujúce bezproblémové fungovanie hlavnej činnosti dopravnej zdravotnej služby, ktorá svojimi kapacitami zabezpečuje prepravu pacientov pre všetky zdravotné poisťovne v spádovom území Senica, Myjava, Šaštín-Stráže a Gbely. Prevádzka Jablonica sa zaoberá ťažbou a približovaním dreva. V ostatných prevádzkach spoločnosť poskytuje široké služby firmám a obyvateľstvu.
Kontakt
Emotrans
Štefánikova 699, Senica, Slovensko
Kontaktná osoba: Iveta Rožičová
Tel.: 034/6512514