Obchodný zástupca

EZ Elektrosystémy s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Vlčie hrdlo
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
odmeny formou % zo získaných zákaziek
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Hľadáme šikovného aktívneho obchodného zástupcu do našej firmy - zaoberáme sa elektroinštaláciami. Do nášho tímu hľadáme aktívneho komunikatívneho človeka s dobrou znalosťou nemčiny a elektrotechnickým vzdelaním, ktorého úloha bude rozšíriť naše pole pôsobnosti o nové zákazky, starostlivosť o tie aktuálne - prebratie agendy po kolegovi.
Požiadavky na zamestnanca
Nutná je znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni, elektrotechnické vzdelanie - ideálne silnoprúd. Znalosť technickej dokumentácie, skúsenosti s tvorbou cenových ponúk.
Zamestnanecké výhody, benefity
služobné auto, služobný mobil
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme spoločnosť zaoberajúca sa projekčnou a montážnou činnosťou elektrotechnických zariadení. Do okruhu našich prác patrí výroba vyhradených elektrických zariadení, montáž, údržba, servis, uvádzanie do prevádzky, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení, meracej a regulačnej techniky v rámci technického, technologického a energetického vybavenia stavieb.
Vlčie hrdlo 60, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Barbora Vrábelová