Gumárenský dělník

Force Trade,s.r.o.

Miesto práce
Královohradecký kraj
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
16 000 - 17 000 KČ /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihned
Náplň práce
Sháníte novou práci, která Vás bude bavit? Práci pro mezinárodní firmu v Červeném Kostelci, zabývající se gumárenským průmyslem?
Hledáme do našeho týmu právě Vás!
Požiadavky na zamestnanca
- minimálně vyučení
- zkušenosti v gumárenském průmyslu nejsou podmínkou, ale výhodou
- spolehlivost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem
-chuť pracovat na čtyři směny (12 hod./denně) – krátký/dlouhý týden
Iné výhody
- 17 000 Kč/měsíc včetně osobního ohodnocení + mimořádný příplatek za práci v sobotu nebo v neděli
- práci na (12 hod./denně) – krátký/dlouhý týden
- HPP
-bonusové stravenky
- příspěvek na čištění oděvů
- svoz na směnu a ze směny je zajištěn firemním autobusem a hrazen zaměstnavatelem
- ubytování je zajištěno a hrazeno zaměstnavatelem (do 10 km od pracoviště)
Informácie pre záujemcu
Těšíme se na Vás!
V případě zájmu nás kontaktujte na mail: prace@pracelehce.cz nebo na tel: 734504006. Rádi Vám poskytneme více informací.
Hľadáme ľuďom prácu a firmám zamestnanca. Každý deň pracujeme na tom, aby sme ľuďom našli tú najlepšiu prácu, v ktorej sa môžu realizovať a firmám tých najlepších zamestnancov, ktorí im pomôžu v úspešnom rozvoji.
Broumovská 50, Náchod, Česká republika
Kontaktná osoba: Veronika Zimová
Tel.: 734504006