Hlavný účtovník

Globaltrading Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Adresa
SNP 6, 044 42 Rozhanovce
Pracovná oblasť
Administratíva, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Základné vzdelanie, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
- vedenie podvojného účtovníctva a nadväzujúcich procesov v súlade s platnou legislatívou
- spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky, DPH, účtovných a štatistických výkazov
- administratívne úkony spojené s činnosťou spoločnosti
- proces fakturácie
- spracovanie mzdovej agendy, prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov
- zasielanie výkazov - poisťovne, daňový úrad, sociálna poisťovňa...
Požiadavky na zamestnanca
- znalosť podvojného účtovníctva
- pokročilú znalosť balíčku MS Office
- znalosť anglického jazyka, pokročilá úroveň (B2) výhodou
- zodpovednosť
Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť pracovať pre dynamicky sa rozvíjajúcu a stabilnú spoločnosť
- možnosť osobného a odborného rozvoja
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Globaltrading Slovakia, s.r.o. sa zaoberá výrobou mrazeného mäsa. Hlavnou činnosťou je spracovanie kuracieho a morčacieho mäsa s následným mrazením formou IQF.
SNP, 6, Rozhanovce, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Jaroslav Macek