zvárač WIG / MAG pre atomové elektrárne v EU

Gottfried Wirtheim

Miesto práce
Nemecko, Zahraničie - ostatné
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
podla dohody
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
Oktober 2017
Termín nástupu
August 2017
Náplň práce
zváranie WIG / MAG na jaderné technické zariadenie (atomové elektrárne); plechy a potrubia.
Požiadavky na zamestnanca
prax v obore, platné certifikáty, znalosti nemeckého jazyka, platný radiačný preukaz.
Zkúsenosti s prácou v jadernej elekrárni.
Iné výhody
pravidelné turnusy, pravidelné platby, dlhodobá spolupráca, ubytovanie bude hradené zadavatelom.
Pomoc pre vybavenie radiačného preukazu, ak ho záujemca o prácu nemá.
Informácie pre záujemcu
Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku pošlite na e-mail: wirtheim@t-online.de
Práca je prevážne v Nemecku (Bavorsko), ale može byť aj v rámci EÚ.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Montáže potrubných zariadení.
Bonnländer Str. 15, Höllrich, Nemecko
Kontaktná osoba: Monika Gerull
Tel.: 0049 170 3246 998