PREVÁDZKOVÝ MANAŽÉR

Grames s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality, Strojárenstvo
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
• zodpovednosť za bezproblémový chod spoločnosti
• priame vedenie podriadených
• úzka spolupráca s jednotlivými úsekmi spoločnosti
• personálna zodpovednosť, plánovanie zmien
Požiadavky na zamestnanca
• SŠ,VŠ vzdelanie technického smeru
• Výhodou prax v obore dopravného značenia
• dynamická osobnosť, aktívny a maximálne zodpovedný prístup k práci
• preukázateľná prax na podobnej pozícii a skúsenosť s vedením min. 3 roky
• vyjednávacie schopnosti, komunikatívnosť, výborné organizačné schopnosti, samostatnosť a flexibilita
• odolnosť voči stresu a záťaži
Iné výhody
• užívateľská znalosť práce na PC (MS Office), internet, excel
• vodičský preukaz sk. B
• znalosť anglického jazyka, úroveň B1-2
Informácie pre záujemcu
Ponúkame:
• perspektívnu pozíciu v stabilnej a úspešnej spoločnosti
• možnosť sebarealizácie a uplatnenie svojich skúseností a znalostí
• príležitosť k profesijnému rastu a osobnému rozvoju
• priateľské pracovné prostredie
• predpokladaný nástup: 01/2017
Benefity:
• mobilný telefón
• notebook
• štvrťročné odmeny
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť Grames s.r.o. je komplexným dodávateľom v oblasti dopravného staviteľstva. Jej hlavnou činnosťou je výroba a inštalácia zvislého dopravného značenia, inštalácia vodorovného dopravného značenia, inštalácia cestných oceľových zvodidiel, protišmykových systémov a všetkého príslušenstva a vybavenia pozemných komunikácií, ako sú napr. smerové stĺpiky, zafrézované odrazky, všesmerové reflexné oká, reflexné zafrézované a lepené odrazky, solárne smerové a výstražné svetlá, spomaľovacie prahy, dopravné zrkadlá.
Lamačská cesta 45, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Petra Janoštíková
Tel.: +420725089796