Asistentka predaja / čašníčka pre reštauráciu Kitchinn

GREATFOOD, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Adresa
Mlynské Nivy 12, Twin City B - Bratislava
Pracovná oblasť
Brigády, Gastronómia, Služby
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
850 - 900 EUR / Mesiac
Brutto + tringelty + odmeny
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.7.2017
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
• Obsluha zákazníka pri predaji jedál a nápojov
• Blokovanie tovaru v pokladni
• Práca s financiami a ceninami
• Práca za barom - príprava káv na profesionálnom kávovare, čajov, čapovanie piva
• Starostlivosť o chod baru a jeho poriadok
• Udržiavanie čistoty na prevádzke
• Zodpovednosť za preberanie tovaru
Požiadavky na zamestnanca
Vynikajúce komunikačné schopnosti
Príjemné vystupovanie
Flexibilita
Samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť
Odolnosť voči stresu
Skúsenosť v kontakte so zákazníkom
Zamestnanecké výhody, benefity
Tringelty
Zamestnanecká zľava
Práca v mladom kolektíve
Možnosť kariérneho rastu
Veľmi dobre osobné ohodnotenie
Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti
Teplá strava 1x denne zdarma
Informácie pre uchádzača
Vaše životopisy so žiadosťou a špecifikáciou pozície prosím zasielajte na mail: michaela.zavodska@sushitime.sk.
Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Reštaurácia Kitchinn je jedinečným konceptom v modernom stravovaní.
Dopoludnia ponúka kvalitné raňajky a kávu, počas obedov expresný servis s veľkým výberom jedál s možnosťou take away a popoludní sa mení na štýlovú reštauráciu s ponukou kvalitných drinkov.
Reštauráciu Kitchinn nájdete v B bloku Twin City Mlynské Nivy.
Koncept Kitchinn v štýle fast casual food ponúka prioritne:
o Zdravú, kvalitne pripravenú, výživnú a nutrične vyváženú stravu
o Rýchly servis bez čakania s možnosťou take away
o Štýlový interiér a príjemnú atmosféru reštaurácie
o Ekologický rozvoz jedál ponúkaných cez www.kitchinn.sk
Malý trh 2/A, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Michaela Závodská
Tel.: 0948 650 002