IT konzultant

GX Solutions,a.s.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
1 300 - 1 600 EUR /
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
• Konzultácie pri zavádzaní nových riešení u zákazníkov.
• Odborná podpora pre obchodných partnerov.
• Participácia na vytváraní produktov podľa špecifických požiadaviek zákazníkov.
• Analýza slabých miest, nedokonalostí a porúch na poskytnutých IT riešeniach.
• Testovanie a kontrolovanie softvéru.
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi.
• Zabezpečovanie implementácie požiadaviek zákazníkov.
• Kooperácia s IT špecialistami a programátormi pri návrhoch možných riešení.
• Koordinácia zákazníckych a interných zdrojov s cieľom optimalizovať termíny a náklady zverených projektov.
• Školenie obsluhovania softvéru.
• Vytváranie kvalitného zákazníckeho servisu a technickej podpory.
Požiadavky na zamestnanca
• Stredoškolské alebo vysokoškolské
• Analytické schopnosti a celkový prehlaď v IT
• Organizačné a prezentačné schopnosti
• Schopnosť tímovej spolupráce a efektívnej komunikácie
• Schopnosť samostatne pracovať
• Zodpovedný prístup
• Vodičský preukaz skupiny B
Iné výhody
- zaujímavú pracovnú naplň, možnosť sebarealizácie
- rôznorodé projekty, rozvíjanie IT zručností
- mladý spolupracujúci tím
Informácie pre záujemcu
Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, budeme radi, keď nám pošlete Váš životopis na mailovú adresu zuzana.broskvova@gxsolutions.eu.
Všetky životopisy starostlivo posudzujeme a na pohovory pozývame uchádzačov, ktorí spĺňajúci stanovené požiadavky. Ak Vás nebudeme do 14 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.
Stručná charakteristika spoločnosti :
GX SOLUTIONS, a.s. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti monitoringu vozidiel a telemetrie na území strednej a východnej Európy.
Poskytujeme celý sortiment riešení na sledovanie vozidiel, monitoring zamestnancov, strojov a mechanizmov, sledovania spotreby PHM a špeciálne riešenia šité na mieru zákazníkov.
Galvaniho 12/B, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana Broskvova
Tel.: +421907701047